Choroby skóry

1. Choroby skóry / Gerhard Leibold ; przekł. Sławomir Patlewicz. – Janki : Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski, 2003.
(Natura dla Zdrowia)
2. Choroby skóry i choroby przenoszone drogą płciową / Stefania Jabłońska, Sławomir Majewski. – Wydanie 1 – 8 dodruk. – Warszawa : Wydawnictwo Lekarskie PZWL, 2016.
3. Choroby skóry i weneryczne : podręcznik dla studentów akademii medycznych / Franciszek Miedziński. – Wyd. 4. – Warszawa : Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich, 1985.
4. Choroby skóry oraz wybrane schorzenia przenoszone drogą płciową / Stefania Jabłońska, Tadeusz Chorzelski. – Warszawa : Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich, 1981.
5. Choroby skóry. T.1 / red. Stefania Jabłońska ; aut. Jan Alkiewicz [i in.]. – Warszawa : Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich, 1980.
6. Choroby skóry. T.2 / red. Stefania Jabłońska ; aut. Jan Alkiewicz [i in.]. – Warszawa : Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich, 1980.
7. Dbaj o swoją skórę : skóra, jej najczęstsze choroby, zapobieganie, pielęgnacja / Jan Łańcucki. – Wyd. 2 uzup. – Warszawa : Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich, 1973.
(Zdrowie dla Wszystkich)
8. Dermatologia w praktyce / red. Maria Blaszczyk-Kostanecka, Anna Wolska ; aut. Maria Blaszczyk-Kostanecka [i in.]. – Wyd. 1 (dodr.). – Warszawa : Wydawnictwo Lekarskie PZWL, 2006.
9. Dermatozy zawodowe / Edward Rudzki. – Warszawa : Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich, 1986.
10. Leczenie chorób skóry i chorób przenoszonych drogą płciową / red. Jacek Szepietowski ; aut. Maria Barancewicz-Łosek [i in.]. – Warszawa : Wydawnictwo Lekarskie PZWL, 2002.
11. Objawy chorób wewnętrznych : podręcznik dla studentów / red. nauk. Anna Doboszyńska. – Warszawa : Wydawnictwo Lekarskie PZWL, cop. 2013.
12. Oswoić alergie / Danuta Myłek. – Warszawa: Burda Media Polska , 2018.
13. Pielęgniarstwo dermatologiczne / Jan Łańcucki. – Warszawawa : Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich, 1987.
(Biblioteka Pielęgniarki ; T. 17)
14. Piękna i zdrowa skóra / Stephanie Tourles ; z ang. przeł. Sławomir Kaczorowski. – Warszawa : Świat Książki – Bertelsmann Media, 2006.
15. Skóra / Albert Barille ; tł. Agnieszka Antczak. – Warszawa : De Agostini Polska, 1997.
(Sekrety Ludzkiego Ciała ; 2)
16. Skóra i słońce / John Hawk, Jane McGregor ; tł. Ewa Taranek. – Warszawa : Wiedza i Życie, 2001.
(Poradnik Medyczny)
17. Syndromatologia dermatologiczna / Roman Michałowski. – Warszawa : Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich, 1984.
18. Ukryte źródło piękna : bakterie a zdrowa skóra / Whitney Bowe oraz Kristin Loberg ; przekład Agnieszka Wróblewska. – Łódź : Galaktyka, copyright 2019.
19. Zarys chorób zawodowych skóry / Antoni Czernielewski. – Warszawa : Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich, 1980.
(Biblioteka Lekarza Przemysłowego ; t. 29)
20. Zdrowa skóra / red. Annette Callan. – Kraków : Medycyna Praktyczna, 1999.
(Lekarze Pacjentom)