Kulturystyka

I Wydawnictwa zwarte

1. Dyscypliny sportowe / tekst Piotr Szymanowski. – Poznań : Wydawnictwo Ibis ; [Żychlin] : Horyzonty, 2016.

2. Jak osiągnąć sukces : bodybuilding dla mężczyzn / Arnold Scharzenegger ; współpraca Bill Dobbins ; tł. Barbara Białecka. – Wydanie4. – Siemianowice Śląskie : “Firet”, 1996.

3. Kulturystyka / Felipe Calderón Simón ; [tł. Anna Wojdas]. – Grodzisk Mazowiecki : Skarbnica Wiedzy, 2007.

4. Kulturystyka / Leszek Michalski. – Toruń : Wydawnictwo Literat, cop. 2007.

5. Kulturystyka / Stefan Mizieliński. – Warszawa : Wydawnictwo “Sport i Turystyka”, 1987.

6. Kulturystyka dla każdego / Lucien Demeilles, Marek Kruszewski ; [przekł. części francuskiej Łukasz Rodziewicz-Cygan ; il. Lucien Demeilles, Artur Łobuś]. – Wrocław : Wydawnictwo Siedmioróg, 2005.

7. Kulturystyka dla każdego / Lucien Demeilles, Marek Kruszewski ; [przekł. części francuskiej Łukasz Rodziewicz-Cygan ; il. Lucien Demeilles, Artur Łobuś]. – Wrocław : Wydawnictwo Siedmioróg, 2003.

8. Metody treningowe : kulturystyka / Leszek Michalski. – Toruń : Wydawnictwo Literat, [2015].

9. Muskulatura i rozciąganie : wzmacnianie i stretching, trening wszystkich partii mięśni, trzy poziomy zaawansowania, optymalne wykorzystanie sprzętu w siłowni / Jean-Paul Doutreloux, Michel Masseglia, Philippe Robert ; przekł. Agnieszka Wojciechowska. – Łódź : “JK”, 2007.

10. Współczesny Herkules / Henryk Jasiak. – Warszawa : Wydawnictwo “Sport i Turystyka”, 1984.