Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

dekaTON

Nowy Rok - Nowe Pomysły! Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie wychodzi z nową inicjatywą, skierowaną do miłośników dobrych brzmień!

dekaTON to cykl koncertów, które już od stycznia 2019 roku będą się odbywać na scenie szczakowskiego Domu Kultury.

Kiedy: 26.01, 16.02, 03.03, 06.04.2019
Gdzie: DK Szczakowa, ul. Jagiellońska 3

W Jaworznie zabrzmi ostry rock & roll w wykonaniu Dr Misio, mocny wokal Darii Zawiałow, wymykające się wszelkim klasyfikacjom kompozycje grupy Mikromusic, a z okazji Dnia Kobiet publiczność do tańca zaprosi sam Stefano Terrazzino.

ROZKŁAD JAZDY dekaTONU 2019

 • Dr Misio
  26 stycznia 2019 (sobota) godz. 19:00
  Dr Misio pod wodzą jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, Arkadiusza Jakubika, rozpocznie cykl koncertów dekaTON 2019. Ostry rock & roll w połączeniu z ambitnymi tekstami Krzysztofa Wargi i Marcina Świetlickiego stanowią doskonałe połączenie dla ludzi, którzy w muzyce szukają nie tylko rozrywki, ale też intelektualnych wrażeń i refleksji. Jest to oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka!

  Bilety: 40,00 zł
 • Dara Zawiałow
  16 lutego 2019 (niedziela) godz. 19:00

  Drugą gwiazdą jaworznickiego dekaTONU będzia Daria Zawiałow. Daria śpiewa, pisze teksty i komponuje. Przebojem weszła na polski rynek fonograficzny. Jej debiutancka płyta „A Kysz!” pojawiła się w marcu 2017 roku i szybko pokryła się złotem. Od tamtej pory Daria zagrała mnóstwo koncertów kradnąc serca coraz to większej rzeczy słuchaczy, którzy wyglądali nowego materiału. Artystka właśnie zapowiada premierę drugiego, studyjnego albumu "Helsinki", który ukaże się wiosną 2019 roku nakładem wydawnictwa Sony Music. Będzie moc!
  Bilety: 50,00 zł
 • Stefano Terrazzino z zespołem
  03 marca 2019 (niedziela) godz. 17:00
  Trzecią gwiazdą dekaTONU będzie Stefano Terrazzino! Wybór marcowego wykonawcy był starannie przemyślany, gdyż wiadomo, że w tym miesiącu świętują głównie Panie, dlatego Organizator proponuje rozpocząć świętowanie już 3 marca, razem ze Stefano!

  Zapowiada się wieczór pełen niezapomnianych włoskich przebojów, fantastycznych emocji i pozytywnych wibracji!
  Stefano to człowiek orkiestra! W Polsce kojarzony głównie z tańcem i występami w popularnym show "Taniec z gwiazdami", ale trzeba też wiedzieć, że jest to również uzdolniony aktor i wokalista, co udowodnił w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz w teatrze Buffo grając rolę Rudolfa Valentino w spektaklu "Polita". Artysta od 2005 roku mieszka i pracuje w Polsce, którą uważa ze swój drugi dom, nie ukrywa jednak, że kocha Sycylię ze wszystkimi jej zapachami i smakami. Dajmy się zatem porwać w tę śródziemnomorską podróż i poczujmy sycylijski klimat w Jaworznie!
  Bilety: 40,00 zł
 • Mikromusic
  06 kwietnia 2019 (sobota) godz. 19:00
  Czwartym zespołem, zamykającym cykl tegorocnych koncertków dekaTONU będzie Mikromusic. To grupa łącząca piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię. Ich muzyka to mieszanka jazzu, trip-hopu, rocka, czasem tezż muzyki ludowej! Ważnym aspektem działalności Mikromusic jest wizualna strona ich twórczości. Teledyski zespołu były wielokrotnie nominowane i nagradzane na takich festiwalach jak : Yach Film Festival, Camerimage, Berlin Music Video Awards.
  Ostatnia płyta Mikromusic „Tak mi się nie chce” oraz wyprzedane sale koncertowe plasują zespół w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2018.
  Bilety: 45,00 zł

Zapowiada się muzyczna gorąca zima!! Bilety na wszystkie koncerty dostępne:

Źródło: MCKiS Jaworzno