Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Jarmark Wielkanocny 2019

Zgodnie z tradycją, aby wprowadzić mieszkańców w wielkanocną atmosferę, w tym roku poraz kolejny odbędzie się jarmark świąteczny.

Ponownie jaworznicki rynek zatętni życiem i kolorami Wielkanocy.

Kiedy: 13.04.2019 (sobota) godz. 09:00-13:00
Gdzie: Rynek Jaworzno

W drugą sobotę kwietnia, na jaworznickim rynku odbędzie się coroczny Jarmark Wielkanocny. Od godz. 09:00 mieszkańcy będą mieli okazję do zrobienia przedświątecznych zakupów - szczególnie, że Jarmark odbędzie się dzień przed Niedzielą Palmową.

Wśród wystawców będą placówki oświatowe, stowarzyszenia, organizacje pożytku publicznego oraz zespoły śpiewacze, które przygotują dla odwiedzających unikatowe ozdoby świąteczne, kolorowe palmy wielkanocne, ale także pachnące wypieki i regionalne potrawy. Dodatkowo przedstawicielki zespołów śpiewaczych, działających przy MCKiS Jaworzno, zaserwują mieszkańcom charakterystyczne dla Świąt Wielkiej Nocy potrawy.

Uczestnicy jarmarku będą mieli również możliwość otrzymania świątecznego upominku. Za każdy datek w wysokości minimum 15 zł nabywca otrzyma specjalny kupon. Osoby, które zdobędą trzy kupony, otrzymają w zamian prezent niespodziankę. Jarmark potrwa do godz. 13:00. 

Źródło: UM Jaworzno