Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Dzień Ziemi i otwarcie tężni w GEOsferze

Warsztaty, konkursy, otwarcie tężni i finał akcji #trashchallenge - to tylko część atrakcji przygotowanych na sobotę, 27 kwietnia w Ośrodku Edukacji Ekologiczno-Geologicznej GEOsfera. Zajęcia warsztatowe oraz gra terenowa objęte są mailową rejestracją miejsc.

Kiedy: 27.04.2019 (sobota), godz. 14:00-18:00

Gdzie: Ośrodek Edukacji Ekologiczno-Geologicznej GEOsfera, ul. Świętego Wojciecha 100

Jak co roku wiosną świętujemy Dzień Ziemi - najważniejsze, najbardziej znane i najhuczniej obchodzone wydarzenie ekologiczne. Z tej okazji zapraszamy do GEOsfery na moment przyrodniczej refleksji. W programie od godz. 14:00 do godz. 18:00, czekają na mieszkańców m.in. warsztaty przyrodnicze, ceramiczne i gra terenowa.

Główną atrakcją dnia będzie otwarcie tężni solankowej oraz finał akcji #jaworznotrashchallange. Zapraszamy też na zajęcia sportowe takie jak: trening na świeżym powietrzu oraz zawody łucznicze. Zachęcamy do zabrania ze sobą koszy piknikowych oraz koców - ogniska będą rozpalone.

Wszystkie warsztaty oraz gra terenowa objęte są mailową rezerwacją miejsc: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Potwierdzeniem uczestnictwa w zajęciach jest mail zwrotny od zespołu GEOsfery. Zapisy trwają do 26 kwietnia br. do godz. 14:00.

Źródło: http://www.um.jaworzno.pl/pl/aktualnosci/5207/dzien_ziemi_i_otwarcie_tezni_w_geosferze.html

Strona GEOsfery: https://pl-pl.facebook.com/geosfera/