Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Z Rynku do Rynku 2017

"Z Rynku do Rynku" to cykliczna impreza organizowana w tym roku po raz siódmy.

Jak zapewniają organizatorzy, każda kolejna edycja cieszy się coraz większym zainteresowaniem w środowisku rowerzystów i turystycznym, jak również wśród władz lokalnych i mediów.

Kiedy: 03.06.2017 (sobota) godz. 9:00
Gdzie: Plac Kwiatowy Katowice (Rynek)

Wszystkich jaworznickich rowerzystów zachęcamy do wzięcia udziału w VII już edycji rekreacyjnego przejazdu rowerowego "Z Rynku do Rynku 2017", którego organizatorem jest KS AZS AWF Katowice.

Trasa przejazdu to około 100 km z Katowic do Krakowa przez tereny 10 miast Śląska i Małopolskiw tym również Jaworzna. W ubiegłym roku 2016 grono rowerzystów liczyło ponad 150 mieszkańców aglomeracji śląskiej oraz małopolskich miejscowości. Na trasie rajdu pojawią się takie miasta jak: Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Jaworzno, Bukowno, Olkusz, Sułoszowa, Ojców, Zielonki oraz Kraków.

Biorąc pod uwagę narastający poziom zainteresowania, wymogi organizacyjne oraz niezbędne względy bezpieczeństwa tegoroczny limit uczestników wynosi 300 rowerzystów. Zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu rowerowym. 

Czas przejazdu to około 4-5 godz. Trasa rajdu wiedzie w 90% szosą (miejscami drogi szutrowe). Zapisy uczestników ruszą w dniu 10 maja. Zapisy tylko osobiście wcześniej na AWF Katowice lub w Krakowie zgodnie z komunikatem organizatora. 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/zrynkudorynku/ 

Źródło: profil FB wydarzenia