Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Kabaretowy Dzień Kobiet

8 Marca zbliża się coraz wiekszymi krokami, jesli nie macie pomysłu na prezent to może kabaret?? Utarło się przekonanie, że Dzień Kobiet jest… wyłącznie dla kobiet. Jak podkreślają organizatorzy - nic bardziej mylnego – Dzień Kobiet jest dla wszystkich – dla płci pięknej oraz dla mężczyzn, którzy świętują razem z nią!

Kiedy: 10.03.2018 (sobota) godz. 18:00 
Gdzie: SPODEK Katowice, al. Korfantego 35

Już na początku marca w katowickim Spodku odbędzie się specjalny kabareton o kobietach – dla kobiet, mężczyzn, matek, ojców, sióstr i braci, żon oraz mężów.

Świat kobiet nie jest oderwaną od rzeczywistości krainą, gdzie wszystko jest na opak i żaden facet nie ma tam prawa wstępu. Scenę najważniejszej hali widowiskowej na Śląsku dzielić będą stuprocentowi mężczyźni oraz kobiety z krwi i kości. Razem udowodnią, że kobiecy punkt widzenia, podobnie jak ich święto – jest dla każdego!

Kabaret Młodych Panów zaprosił do Spodka bezkompromisowych facetów – Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Smile oraz Piotra Bałtroczyka oraz przedstawicielki płci pięknej – Ewę Błachnio oraz zespół Frele, które pokażą, jak silna i niezależna jest dziś Polka - Europejka, jednym słowem – KOBIETA.

Panowie – nie może Was tam zabraknąć! Drogie Panie – ten koncert jest lepszy niż kwiaty!

Bilety w cenach od 70 zł do 120 zł (w zależności od wybranego miejsca) dostępne na stronie www.biletynakabarety.pl

Źródło: spodekkatowice.pl