Katowicki GASTRO Fajer

GASTRO FAJER - jedz, pij i baw się na tarasach Spodka.

Gastro Fajer to regularny nocny market na tarasach katowickiego Spodka! 8 wakacyjnych weekendów pełnych pysznego street food'u, rzemieślniczych napojów % i dobrej muzyki. Zawsze od czwartku do niedzieli, dla wszystkich, którzy lubią dobre jedzenie i niezwykłą atmosferę street food'u!

Kiedy: każdy weekend od 05 lipca do 26 sierpnia
Gdzie: Tarasy przy Spodku, Katowice, Al. Korfantego 35

GASTRO FAJER DZIAŁA W KAŻDY LETNI WEEKEND W GODZINACH:

• Czwartki 16:00 - 00:00
  • Piątki, Soboty 16:00 - 01:00
  • Niedziela 14:00 - 22:00

NA WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH CZEKAJĄ:

• STREFA GASTRO:

około 15 - 20 wystawców z jedzonkiem, które zaspokoi wszystkie spragnionych dobrego jedzenia. Lokalne restauracje w zupełnie nowej odsłonie i kilka sztosowych food trucków. Zachecamy do śledzenia wydarzenia bowiem organizatorzy codziennie będą przedstawiać kolejnych karmicieli.

• STREFA DRINK:

dwa kozacko zaopatrzone bary z przeglądem piwa kraftowego i autorską kartą koktajli ogarniętą wspólnie z Jägermeister, Aperol Polska i On Lemon Polska.

• STREFA MUZYKA:

możliwość posłuchania dźwięków granych przez bardziej i mniej znanych producentów i dj's z Katowic oraz innych polskich miast. W czwartki posłuchać będzie mozna koncertów na żywo oraz Jam Session.

• STREFA CHILL'U:

usiądźcie ze znajomymi przy stoliku, ulokujcie się na leżaku, legnijcie na hamaku albo zwyczajnie klapnijcie z kocem na zielonej trawie i cieszcie się letnimi nocami w miłym otoczeniu

• SZTUKA ULICZNA I KULTURA:

cotygodniowe kino letnie (powered by Antyradio), możliwość zobaczenia również co fajnego tworzą znajomi artyści, obczaić będzie można kocie ruchy tancerzy i poznać innych performerów, którzy zagoszczą w przestrzeni Gastro Fajer.

Więcej informacji: www.facebook.com/gastrofajer/

Dołączajcie do wydarzenia i podawajcie info znajomym, bo spośród wszystkich, którzy kliknął ,,wezmę udział'', Organizatorzy rozdzą w prezencie masę dobrej szamy i darmowego piwka.

Źródło: Profil FB GASTRO Fajer