90' FESTIVAL - 2018

Dolina Trzech Stawów w Katowicach od lat jest miejscem kojarzonym z relaksem i dobrą zabawą. Zielone tereny, stawy i lasy, nieopodal ścisłego centrum Katowic zamienią się po raz kolejny w największą scenę muzyki lat 90. w południowej Polsce!

Największe muzyczne widowisko lat 90. w Europie! W połowie lipca odbędzie się jubileuszowa, 5. edycja 90’FESTIVAL, podczas ,której miasto usłyszy największe hity tamtych lat, a tłumy fanów zamienią Dolinę Trzech Stawów w najgorętszy parkiet w regionie! Nie może Was zabraknąć!

Kiedy: 21-22.07.2018 (sobota-niedziela)
Gdzie: Katowice Dolina Trzech Stawów, ul. Francuska 200

Idea festiwalu narodziła się w roku 2013, aby udowodnić, że rynek muzyczny nie zapomniał o muzyce lat 90. Dowodem na nieśmiertelną popularność tych brzmień były tłumy fanów przybyłych na 4 poprzednie edycje imprezy. Dotychczas na scenie festiwalu wystąpiły gwiazdy takie, jak: Scooter, Haddaway, Dr Alban, Ice MC, Alexia, Mr. President, 2Unlimited, Loona, SNAP!, Culture Beat, DJ Sash!, La Bouche, Fun Factory, Real McCoy, Vengaboys, Corona, Coolio, Dune, 2 Brothers on the 4th Floor, Activate, Twenty 4 Seven, Jam & Plavka, Da Hool, Mark OH, Rednex, DJ Quicksilver, Stachursky, Jamrose & Kasia Lesing

Mówiąc o latach 90. wydaje się, że te czasy miały miejsce dosłownie parę lat temu – są przecież tak bliskie, mają swój niepodważalny urok… Powietrze było świeższe, pachniało kolorami dekady, ludzie potrafili się umówić bez telefonów i Facebooka, a dzieci dni spędzały na podwórkach. No i muzyka. Była inna, lepsza. Dzięki Vivie w naszych domach rozbrzmiał eurodance i rave. Aż łezka w oku zaczyna się kręcić i przypomina się pierwsza dyskoteka.

90’Festival jest gwarantem, że jeszcze raz będziemy mogli rozsmakować się w cudownych latach 90. To nie tylko jeden magiczny koncert w roku – to styl życia, pasja i zaangażowanie tysięcy osób, tworzących festiwalową społeczność!

TEGOROCZNY LINE UP 5 EDYCJI 90' FESTIVALU:

BILETY w cenie od 49,00 zł dostępne na: 90festival.pl

Źródło: 90festival.pl