Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

3. Śląskie Targi Książki

Wszystkich miłośników książek zapraszamy na III Śląskie Targi Książki, podczas których każdy "mol książkowy" znajdzie coś dla siebie! To ogólnopolskie wydarzenie kulturalne, skierowane do miłośników literatury - czytelników, a także wszystkich osób, które książkę tworzą i promują – autorów, tłumaczy, wydawców, poligrafów, księgarzy, bibliotekarzy także krytyków literackich, dziennikarzy i blogerów.

Świetni autorzy, bogata oferta wydawnictw przygotowana przez blisko 180 wystawców, warsztaty, spotkania literackie, dyskusje i atrakcje dla dzieci – tak zapowiadają się 4. Śląskie Targi Książki.

Kiedy: 12-14.10.2018 (piątek-sobota)
Gdzie: MCK Katowice, Plac Sławika i Antalla 1

Targi Książki w Katowicach, zainagurowane w 2015 r., oferują miłośnikom literatury doskonałą okazję do spotkań z wybitnymi twórcami – pisarzami i poetami, ilustratorami i tłumaczami, także znanymi i lubianymi osobistościami świata kultury i sztuki, są impulsem rozwijającym pasję czytania i okazją do zakupu książek w dobrych cenach.

Skierowane są przede wszystkim do czytelników, ale też do grup zawodowych, które książkę tworzą i promują – autorów, tłumaczy, wydawców, poligrafów, księgarzy, bibliotekarzy także krytyków literackich, dziennikarzy i blogerów. Prezentacji oferty blisko 150 wydawnictw towarzyszy różnorodny i bogaty program wydarzeń – spotkania z autorami, debaty, wydarzenia artystyczno-literackie i liczne atrakcje dla dzieci.

Ważne miejsce Śląskich Targi Książki w kalendarzu imprez kulturalnych Katowic potwierdza bilans trzeciej edycji – 108 autorów z Polski i zagranicy, 144 wystawców oraz rekordowa, 34-tysięczna publiczność!

Targi czynne będą w godzinach:  10:00-18:00 (piątek-sobota), 10:00-17:00 (niedziela). Wstęp na Targi jest wolny.

Szczegółowy program targów dostępny TUTAJ
Przydatne informacje dla zwiedzających: lista wystawców katalog OnLine STK jak dojechać 

Źródło: slaskczyta.pl