Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

SnowFest Festival - 2019

SnowFest Festival - czyli najgorętsza impreza zimowa w Polsce!!

To już szósta edycja SnowFest Festival, największego i najgorętszego festiwalu muzyki i sportów zimowych w Polsce! Odbędzie się się na początku lutego 2019 roku. Tradycyjnie już w Mieście Szczyrk, prawdopodobnie najfajniejszym kurorcie zimowym w Polsce.

Na kilku scenach jak zwykle wystąpią gwiazdy światowej i polskiej muzyki. Jak zwykle nie zabraknie zimowych atrakcji, w tym oczywiście zawodów sportowych z udziałem najlepszych i najodważniejszych Riderów Świata i Okolic.

Kiedy: 08-09.02.2019 (Piątek-sobota)
Gdzie: Amfiteatr i Skocznia Skalite, Szczyrk

SNOWFEST FESTIVAL – LINEUP 2019

Na nadchodzący SnowFest Festival Organizatorzy zaprosili Ghostface Killah – posiadacza jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów w światowym hip-hopie, Drum’n’bassowego wymiatacza z Brighton ukrywającego się pod pseudonimem Friction, i duet Catz ‘n Dogz – polski house’owy towar eksportowy. Pojawi się też raper Jan-Rapowanie, który tak bardzo kocha czynność, którą się zajmuje, że zdecydował się umieścić ją w swojej ksywce, a także Calyx & Teebee i LX One, którzy serwują podczas swoich występów dubstepowo-drum’n’bassową petardę o gigantycznym zasięgu.

Do grona artystów, którzy zafundują publiczności strumień porywających decybeli dołączają legendy światowej elektroniki – duet Booka Shade, belgijski DJ i producent, którego występy zbierają wysokie noty na całym świecie, czyliAlix Perez, Mc CONRAD w kolabo z ROS addiction, piekielnie utalentowany Wilkinson z frakcji drum’n’bassu najwyższej próby oraz zespół Łąki Łan przybywający do Szczyrku wprost z równoległej galaktyki.

Oto jak kształtować się będą ceny i terminy sprzedaży wejściówek na szósty SnowFest Festival w dziejach.

 • I pula – Early Bird 100 zł (sprzedaż karnetów on-line w terminie od 05-30.09.2018 lub do wyczerpania puli)
 • II pula – Early Regular140 zł (sprzedaż karnetów on-line w terminie od 01-31.102018 lub do wyczerpania puli)
 • III pula – Late Regular160 zł (sprzedaż karnetów on-line w terminie od 01.11-31.122018 lub do wyczerpania puli)
 • IV pula – Last Call180 zł (sprzedaż karnetów {Last Call} on-line w terminie od 01.01-07.02.2019 lub do wyczerpania puli)

TRANSPORT BIELKSO-BIAŁA - SZCZYRK

Nocujesz w Bielsku-Białej na czas SnowFest Festival? Ułatwiamy Ci transport do Szczyrku.

SnowBus to bardzo wygodny i pewny środek transportu, kursujący pomiędzy Szczyrkiem a Bielskiem-Białą. Za usługą stoi wykwalifikowana firma, która przewozi pasażerów również na co dzień, w standardowych rejsach TAM i Z POWROTEM.

SnowBus to dodatkowe – poza standardowymi – rejsy zamówione dla Twojej wygody. Jeśli zatem zdecydujesz się nocować w Bielsku – Białej na czas SnowFest Festival 2019, masz cały wachlarz możliwości. Albo pojechać standardowym rejsem (zobacz rozkład na stronie www.travelszczyrk.com.pl), albo pojechać SnowBus’em według poniższego rozkładu:

 • Bielsko-Biała ➡️ Szczyrk (przystanek autobusowy, ul. Beskidzka 111)
  ➡️  17:15
  ➡️  18:20
  ➡️  19:30
 • Szczyrk ➡️ Bielsko-Biała (przystanek przy Dworcu PKS, ul. Warszawaska)
  ➡️  3:15
  ➡️  4:15
  ➡️  5:00

Koszt przejazdu standardowym rejsem to 5 zł/osoba, zaś koszt przejazdy SnowBus’em (czyli dodatkowymi rejsami) to 10 zł/osoba. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty, w miarę możliwości. Więcej szczegółów dotyczących transportu na stronie www.snowfest.pl/transport

Źródło: snowfest.pl