Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

SnowFest Festival 2020

Po raz siódmy SnowFest Festival, najlepsza zimowa impreza roku, zagwarantuje swoim uczestnikom wrażenia, których długo nie zapomną: gorącą atmosferę, sporty ekstremalne i gwiazdy światowej muzyki.

W tym roku, jak i w poprzednich latach, program muzyczny będzie niezwykle zróżnicowany - od muzyki elektronicznej w jej różnych odmianach (m.in. house, d'n'b) po hip-hop i szeroko pojętą alternatywę. Na fanów sportów zimowych będą czekały doskonale przygotowane trasy na stokach narciarskich. Smakosze, krytycy kulinarni i wszyscy, którzy wpadną w sidła "gastro fazy", będą pod opieką najlepszych foodtrucków.

Kiedy: 28-29.02.2020 (Piątek-sobota)

Gdzie: Amfiteatr i Skocznia Skalite, Szczyrk

SNOWFEST FESTIVAL – LINEUP 2020

Na nadchodzącym SnowFest Festivalu wystąpią między innymi: SIGMA – genialny projekt łączący ambitną muzykę klubową z szeroko rozumianym popem, Shy FX występujący na całym świecie prezentując swój unikatowymiks takich gatunków jak root reagge, dubstep, house, R&B, d'n'b czy jungle. Po raz pierwszy w Polsce wystąpi Ejeca - człowiek-instytucja na scenie muzyki house i techno. Pojawi się także holenderski zespół Kraak & Smaak. Hiphop zaprezentuje szef SB Mafija - Solar, który udowodni jak niezbędny jest dziś warsztat wokalny w czasach, gdy rapowa przestrzeń została opanowana przez popularny autotune.

Na festiwalu pojawi się także jeden z ojców chrzestnych dzisiejszego hiphopowego brzmienia Yasiin Bey znany jako Mos Def. D Szczyrku przyjedzie z brzmieniami spod znaku DnB Metrik, który wystąpi razem z Dynamite MC. Polskich artystów prezentować będzie łódzkie trio Kamp!, a także, po raz piąty na festiwalu, Łąki Łan.

Oto jak kształtować się będą ceny i terminy sprzedaży wejściówek na siódmy SnowFest Festival w dziejach.

  • I pula –Early Bird – 120 zł (obecnie wyprzedane)
  • II pula – Early Regular – 150 zł (obecnie wyprzedane)
  • III pula – Late Regular – 180 zł (sprzedaż karnetów on-line w terminie od 01.11-30.11.2019 lub do wyczerpania puli)
  • IV pula  Last Xmas 210 zł (sprzedaż karnetów on-line w terminie od 01.12-31.12.2019 lub do wyczerpania puli)
  • V pula – Last Call 250 zł (sprzedaż karnetów {Last Call} on-line w terminie od 01.01-28.02.2019 lub do wyczerpania puli)

 

Źródło: snowfest.pl