Witamy

Stanowisko Punktu Informacji Turystycznej. Lada z komputerem, wokół której, na półkach i w gablocie, wyeksponowano pamiątki z Jaworzna tj. pocztówki, kubki, książki i wiele innych produktów, kupowanych przez turystów.

Wszystkich odwiedzających witamy na portalu internetowym Punktu Informacji Turystycznej w Jaworznie i życzymy miłej lektury.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami. Na naszej stronie znajdą Państwo wiele praktycznych wiadomości ułatwiających zwiedzanie miasta Jaworzna, poruszania się po nim, dotyczących jego bogatej historii, dziedzictwa materialnego, dorobku i działalności kulturalnej.

Aby dowiedzieć się o interesujących wydarzeniach w Jaworznie, na Śląsku oraz w Małopolsce, zapraszamy do zakładki “Co? Gdzie? Kiedy?”. Pragniemy jednak przypomnieć, że wiosną 2019 r. została uruchomiona aplikacja miejska na urządzenia mobilne. Aplikacja “Jaworzno” jest dostępna do pobrania w sklepie Google Play oraz App Store.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Punktu Informacji Turystycznej mieszczącego się w budynku Biblioteki Głównej na jaworznickim Rynku.

PUNKT INFORMACJI TURYSTYCZNEJ
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie
Rynek Główny 17

tel. (32) 751-91-92 wewnętrzny 1 (lub 222)