Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie
Social Media Icons
Odwiedź Nas na TwitterzeOdwiedź Nas na FacebookuOdwiedź Nas na YouTubePosłuchaj Naszych PodcastówOdwiedź Nas na Instagramie
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie

Co miesiąc Lista
luty 2024
Tło: fioletowo-zielone. Grafika: z lewej strony książki ułożone w stos. W centralnej części czytnik e-booków. Poniżej wyciągnięta kobieca dłoń. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Legimi w Bibliotece. 240 tys. e-booków w zasięgu Twojej ręki. Liczba kodów ograniczona. Kody do odbioru w Wypożyczalni dla Dorosłych lub mailowo wdorosli@biblioteka.jaw.pl. Logotypy: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Miasto Jaworzno.

Legimi

Drodzy Czytelnicy, kody Legimi na marzec wydajemy za pośrednictwem poczty elektronicznej lub
29 lut
marzec 2024