Tło: biało-czerwone. Treść: 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Ku pokrzepieniu serc! Malarstwo polskie wobec niepodległości. Quiz. Logotypy: Biblioteki, miasta Jaworzna.

11 listopada Narodowe Święto Niepodległości w sercach Polaków posiada wyjątkowe miejsce. To data, która przypomina nam o wielkim poświęceniu i niezłomności narodu w dążeniu do odzyskania niepodległości po 123 latach zaborów. W związku z tym świętem, Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w zabawie quizowej o tej właśnie tematyce. Zapraszamy i życzymy dobrej zabawy.

Opis alternatywny quizu

10 lis 2023