Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura Biblioteka ma głos. Odcinek 5 – Na wesoło

Na czarnym tle duży mikrofon. Napis: Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura. Biblioteka ma głos. Podcast odcinek 5 – Na wesoło. Prowadzenie: Anna Ptaszkiewicz-Godzina, Anna Sobula. Realizacja i mixing: Radosław Świerkosz. Premiera: 16 września godzina 16.00. Poniżej logotypy: Biblioteki, Jaworzna – źródła energii i 120-lecia nadania Jaworznu praw miejskich.

Po wakacyjnej przerwie, spragnione kontaktu z Państwem, zapraszamy na piąty podcastowy odcinek. Tym razem, zgodnie z zapowiedzią, spróbujemy… rozśmieszyć. Oczywiście – nie same, a posiłkując się wybraną lekturą. Zadanie to traktujemy jako wyzwanie dużego ryzyka. Nic nie jest tak mocno zsubiektywizowane jak poczucie humoru. Jednych bawią potyczki słowne, innych żarty sytuacyjne. Mamy jednak nadzieję, że swoimi propozycjami trafimy w gusta jakiejś części słuchaczy. Premiera nagrania będzie miała miejsce 16 września o godz. 16.00. Czekamy na bibliotecznej stronie i FB.

16 wrz 2021