„Aromaty, przyprawy, a może odrobinę oleju? Twórczość artystyczna Natalii Urant”

Tło w odcieniu kawy z mlekiem z rozsypanymi ziarnami kawy po prawej stronie. W trzech owalnych ramkach umieszczono fragmenty obrazów artystki od lewej obraz, na którym widoczna jest tancerka w czerwonej sukni, w środku obraz słonicy ze słoniątkiem w odcieniach brązu, po lewej -obraz drogi z drzewami w kolorach jesieni. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Dział Informacji Regionalnej. Prezentacja Multimedialna. Aromaty, przyprawy, a może odrobinę oleju? Twórczość artystyczna Natalii Urant. Logotypy: Miejska Biblioteka Publiczna, 120-lecie nadania praw miejskich, Jaworzno źródło energii.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z prezentacją multimedialną pt. „Aromaty, przyprawy, a może odrobinę oleju?”. Zebrany materiał przedstawia twórczość artystyczną Natalii Urant – jaworznickiej malarki, która do tworzenia swoich dzieł wykorzystuje m. in. kawę, herbatę, kakao, kurkumę. Życzymy niezapomnianych wrażeń.

Opis alternatywny prezentacji

15 paź 2021 - 15 lis 2021