Autyzm. Zacznijmy od początku. Konferencja naukowa

Tło: białe. U góry umieszczono dwa trójkątne pola, w różnych odcieniach niebieskiego, które zdobią fragmenty puzzli rozrzuconych w nieładzie. Tekst: Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mickiewicza w Jaworznie wraz ze współorganizatorami zaprasza na pierwszą konferencję naukową objętą honorowym patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna. Tytuł: Autyzm. Zacznijmy od początku. Termin: 18.05.2022, od 10:00 do 13:00. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Rejestracja na konferencje poprzez link przesłany do szkół podstawowych. Logo: Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaworznie, Województwo Śląskie, Metis: uczymy, jak się uczyć, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Miasto Jaworzno, Jaworzno – źródło energii. Regionalny Ośrodek Metodyczno-Edukacyjny Metis w Katowicach jest jednostką organizacyjną Samorządu Województwa Śląskiego.

Autyzm. Zacznijmy od początku. Konferencja naukowa

Serdecznie zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych w Jaworznie na I Konferencję Naukową pt. „Autyzm. Zacznijmy  od początku”, która odbędzie się 18.05.2022 w godzinach od 10.00 do 13.00 w Bibliotece Głównej. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna.
Celem inicjatywy jest poszerzenie wiedzy nauczycieli szkół podstawowych na temat autyzmu oraz poznanie skutecznych metod i form pracy z uczniami ze spektrum.
Konferencja organizowana jest przez Szkołę Podstawową nr 4 im. A. Mickiewicza w Jaworznie we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Metodyczno-Edukacyjnym Metis w Katowicach, Miejską Biblioteką Publiczną w Jaworznie oraz Urzędem Miejskim w Jaworznie.
Zgłoszenia możliwe są poprzez link przesłany do szkół. Dokładne informacje znajdują się również na stronie Regionalnego Ośrodka Metodyczno-Edukacyjnego Metis w Katowicach.
Każdy nauczyciel biorący udział w spotkaniu otrzyma na zakończenie  zaświadczenie  o udziale oraz materiały szkoleniowe.
O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Tagi:

18 maj 2022