Bajkowe ferie w bibliotece

Tło białe. W centralnej części plakatu umieszczono zielonego smoka, w prawym górnym rogu widnieje krasnal, trzymający w jednej ręce koszyk z grzybami, w drugiej jednego grzyba. Po smokiem siedzi szary kot w butach. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Bajkowe ferie. 16-27 stycznia 2023 r. Zapraszamy na literackie spotkania z najbardziej ulubionymi bohaterami. Logotypy: MBP w Jaworznie i miasta Jaworzna.

Bajkowe ferie w bibliotece

Przed nami długo wyczekiwany przez najmłodszych czas zimowego wypoczynku. Wszystkich tych, którzy nie mają planów na zagospodarowanie dwóch, styczniowych tygodni, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Ferie w jaworznickiej bibliotece to zawsze świetny wybór! W tym roku zapraszamy na zajęcia inspirowane najpopularniejszymi bajkami i twórczością pisarzy, takich jak: Bracia Grimm, A.A Milne, Peyo i wiele innych. Feryjne spotkania przebiegać będą w towarzystwie bohaterów takich jak: Kopciuszek, Kubuś Puchatek, Śnieżka, Smerfy, Elmer, Bolek i Lolek czy Elsa. Podczas zajęć dzieci wezmą udział w warsztatach plastycznych, zabawach literackich, grach, konkursach i quizach. Szczegółowy plan wydarzeń przedstawiamy poniżej.

16 - 27 sty 2023