Bajkowe wartości, życzenia świąteczne i wspomnienia Anny Sokół.

Na tle błękitnego nieba, zwrócona tyłem do widza, stoi jasnowłosa anielica o rozłożystych, śnieżnobiałych skrzydłach. Po lewej stronie umieszczono okładki książek autorstwa Anny Sokół: „Ikar wciąż żyje” oraz „Ania bajki pisze”. Na błękitnej okładce pierwszej książki widnieją morskie fale, a w powietrzu unosi się młody chłopak skaczący na deskorolce, obok którego, na swoich wyjątkowych skrzydłach, szybuje Ikar. Natomiast druga okładka, utrzymana w odcieniach czerwieni, przedstawia postać dziewczynki otoczonej różami, z dwiema wieżami zamku majaczącymi w tle. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Dział Informacji Regionalnej. Prezentacja multimedialna: „Ania dla dzieci… dzieci dla Ani. Twórczość literacka Anny Sokół”. Logotypy: biblioteki, 120-lecia Jaworzna i Jaworzno – źródło energii.

Bajkowe wartości, życzenia świąteczne i wspomnienia Anny Sokół.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia serdecznie zapraszamy do lektury fragmentów bajek dla najmłodszych z morałem, autorstwa Anny Sokół. Bajki Ani poruszają najistotniejsze wartości – jak dobro, ciepło, życzliwość, miłość, grzeczność, sprawiedliwość, szacunek do samego siebie i innych, odwaga, prawo do marzeń. Przytaczając życiowe kredo autorki: „Człowiek jest tyle wart, ile daje innym”, życzymy wesołych, zdrowych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2022.

Opis alternatywny prezentacji.

Tagi: