„Ballady i romanse” w stylu hip-hop – konkurs

Tło: stary ceglany mur. Grafika: czarno-biała postać Adama Mickiewicza. Na tle wymyślnej fryzury wieszcza i jego czarnego stroju z epoki, wyróżniają się nowoczesne ciemne okulary, czapka z zawadiacko przechylonym daszkiem oraz nowoczesny zegarek widoczny na nadgarstku postaci. Przed poetą zawieszono mikrofon. Tekst: Ballady i romanse w stylu hip-hop. Termin składania prac: 12 października 2022r. Regulamin dostępny na stronie: www.mbp.jaworzno.pl. Logo: Biblioteki i Jaworzna-źródła energii.

„Ballady i romanse” w stylu hip-hop – konkurs

Tegoroczna lektura Narodowego Czytania, „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza, zainspirowała nas do sięgnięcia po jeszcze bardziej zróżnicowane formy popularyzacji literatury, a w szczególności tego niezwykłego, ponadczasowego zbioru. Jednym z punktów programu wydarzeń, opracowanego przez naszą bibliotekę, jest konkurs na hiphopową interpretację wybranego tekstu lub stworzenie autorskiej kompilacji z różnych fragmentów dzieła.

By ośmielić niezdecydowanych, na początek zachęcimy własną próbą. Już teraz zapraszamy na bibliotecznego Facebooka, gdzie wkrótce swoją premierę będzie miała nasza propozycja, powstała na kanwie jednego z utworów.

Zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i wypełnienie Karty zgłoszenia. Na prace czekamy do 12 października. Dla zwycięzców przygotowane zostały nagrody pieniężne.

12 sie 2022 - 12 paź 2022

Cały dzień