Odwiedź Nas na TwitterzeOdwiedź Nas na FacebookuOdwiedź Nas na YouTubePosłuchaj Naszych PodcastówOdwiedź Nas na Instagramie
Bezpieczne wakacje – Piknik z Biblioteką i Policją Miejską

Tło: białe. Grafika po prawej przedstawia chłopca jadącego na rowerze po jezdni, na której znajdują się pomarańczowe słupki, znak przejścia dla pieszych oraz sygnalizacja świetlna. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie i Komenda Miejska Policji w Jaworznie. Bezpieczne wakacje – Piknik edukacyjny. Kiedy: 30 lipca 2022, godz. 10:00 – 13:00. Gdzie? Parking rowerowy Płaszczka przy jaworznickich Plantach. W programie: gry, zabawy i turnieje związane z przepisami ruchu drogowego, zajęcia edukacyjne pt. „Bezpieczne wakacje”, roboty Photon Edu, rowerowy zawrót głowy – ćwiczenia praktyczne i zabawy zręcznościowe, Bookcrossing dla dorosłych i dzieci, Mała Książka Wielki Człowiek – zajęcia edukacyjne i rozrywkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym i rodziców. Zabierzcie ze sobą rower. Czekamy na Was! Logo: MBP Jaworzno, Jaworzna – źródła energii, Komenda Miejska Policji w Jaworznie.

Bezpieczne wakacje – Piknik z Biblioteką i Policją Miejską

W ramach inicjatywy Wakacje pod płaszczką, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie oraz Komenda Miejska Policji zapraszają, 30 lipca w godz. 10.00-13.00, na piknik edukacyjno-rozrywkowy. W programie przewidziane zostały: gry, turnieje, quizy, zgadywanki, czytanki, zajęcia edukacyjne, bookrossing. Najmłodszych będziemy zachęcać do udziału w akcji Mała książka – wielki człowiek. W formie zabaw przybliżymy zagadnienia dotyczące bezpiecznego spędzania czasu podczas letniego wypoczynku, a młodych rowerzystów uczyć będziemy podstaw przepisów ruchu drogowego. Dzieci z całą pewnością ucieszą się z możliwości spotkania ze Sznupkiem. Dla zwycięzców wybranych konkurencji przygotowaliśmy niespodzianki!
Czekamy na Was!

30 lip 2022