Biblioteka pełna muzyki. Jesień brzmi muzyką i poezją.

Tło: kremowe. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Biblioteka Pełna Muzyki. Jesień brzmi muzyką i poezją. Grafika: Pięciolinia z zapisem nutowym, kartka z partyturą. Otwarta książka wewnątrz, której znajduje się liść klonu koloru pomarańczowego oraz tekst: Zapraszamy Państwa na koncert! 9.11.2021 rok godzina 17:00. U dołu plakatu troje dzieci grających na instrumentach. Logotypy: Logotypy: Biblioteki, 120-lecia nadania praw miejskich, miasta Jaworzna.

Biblioteka pełna muzyki. Jesień brzmi muzyką i poezją.

Biblioteka pełna muzyki. Jesień brzmi muzyką i poezją.

Coraz dłuższe wieczory to doskonała okazja, aby zagłębić się w świat muzyki klasycznej i najpiękniejszej polskiej poezji. Zapraszamy na wyjątkowy koncert przygotowany przez uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej imienia Grażyny Bacewicz, który odbędzie się już 9 listopada 2021 roku. Tym razem motywem przewodnim wydarzenia będzie jesień, jej zmienna aura i bogactwo kolorów. Rozpoczniemy o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy!

Tagi:

09 lis 2021