Bodypainting – warsztat online

Na białym tle pas z niebieskimi plamami imitującymi farbę nakładaną pędzlem, obok tekst: Bodypainting-book, warsztat prowadzenie Marian Folga – artysta plastyk, charakteryzator, bodypainter. Poniżej logotypy: projektu, biblioteki, ministerstwa, Jaworzna, 120-lecia nadania Jaworznu praw miejskich, TVP Kultura, EXTRA Jaworzno, Puls Jaworzna, SBP.

Bodypainting – warsztat online

Wakacje to dobry czas na otwarcie się na nieznane nam dotąd dyscypliny i sięgnięcie po nowe środki ekspresji. Zapraszamy do udziału w warsztatowym spotkaniu online poświeconym sztuce bodypaintingu. W świat jednej z najstarszych form wyrazu, wprowadzi nas artysta plastyk, charakteryzator, bodypainter, fotograf, grafik, reżyser teatru tańca Dyemotion – Marian Folga. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu Bodypainting-book, będącego elementem trzeciej edycji projektu Performatywna książka. Performatywna Biblioteka. Premierowa odsłona zajęć nastąpi 1 lipca br., o godz. 16.00.
Przedsięwzięcie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

01 lip 2021