Collage – wystawa prac Ewy Sierpińskiej

Na białym tle czarne napisy: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Galeria ExLibris 7.07-25.07.2021 r., Collage Ewa Sierpińska. Pośrodku reprodukcja obrazu wykonanego techniką kolażu. Na pierwszym planie stoi kobieta w czerwonym płaszczu i niebieskiej chuście na głowie. Po prawej stronie wizerunek małego bobasa. Na drugim planie widoczna pustynia i krajobraz skał. W górnym rogu, na skale siedzi młody mężczyzna ubrany w garnitur. Poniżej, pod reprodukcją trzy logotypy: ExLibris Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie, 120-lecie nadania praw miejskich miastu Jaworzno, Jaworzno źródło energii.

Collage – wystawa prac Ewy Sierpińskiej

“Zamiast pędzla – nożyczki” to wystawa kolaży. Ta forma wypowiedzi jest autorce najbliższa, bo jak mówi: “Gdybym miała namalować obrazy, które powstają w mojej wyobraźni, zajęłoby mi to lata, a nie mam już tak dużo czasu przed sobą. Mam za to nożyczki i stosy papieru”. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia surrealistycznego świata Pani Ewy rodem z Krakowa. Wystawę można oglądać w bibliotecznej Galerii ExLibris od 7 do 25 lipca.

KATALOG -ONLINE:

Collage Ewa Sierpińska