Cyfrowe Centrum Edukacji w naszej Bibliotece!

Tło białe. Po lewej stronie plakatu znajdują się kolorowe ikony, przedstawiające: wiertarkę, kolbę i menzurkę chemiczną. Biblioteka dla wszystkich. różni.równi.ważni. Cyfrowe Centra Edukacji. Bezpłatna pomoc dla uczniów i uczennic z Ukrainy w wybranych bibliotekach. Uczysz się w ukraińskiej szkole online? Potrzebujesz wsparcia nauczyciela, który mówi po ukraińsku? Chodzisz do polskiej szkoły, ale chcesz realizować ukraińską podstawę programową? Przyjdź do Cyfrowego Centrum Edukacji w jaworznickiej Bibliotece! Czekamy na Ciebie w Filii Podłęże 1, znajdującej się w budynku Szkoły Podstawowej nr 7, ul. Ławczana 12. Startujemy od 13 lutego 2023 r. Wstęp wolny! Oferujemy: Laptopy dla uczniów kontynuujących naukę online w szkołach ukraińskich oraz uczniów ukraińskich chodzących do polskich szkół: dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia Biblioteki Wsparcie nauczyciela mówiącego po ukraińsku: dyżury w każdy poniedziałek i czwartek godz. 16.00-18.00. Logotypy: Save the Children International oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, MBP w Jaworznie i miasta Jaworzna. Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni" jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International. Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.

Cyfrowe Centrum Edukacji w naszej Bibliotece!

Ruszyły zapisy do Cyfrowego Centrum Edukacji dla dzieci Ukraińskich, które uczą się w szkole ukraińskiej online lub w polskich szkołach, ale chcą realizować również ukraińską podstawę programową. W ramach CCE uczniowie mogą realizować zajęcia online w bibliotece, skorzystać z dostępnego sprzętu np. komputera oraz uzyskać wsparcie nauczyciela. Dodatkowo istnieje możliwość nauki języka polskiego.

Przyjdź do Cyfrowego Centrum Edukacji w jaworznickiej Bibliotece!

Czekamy na Ciebie w Filii Podłęże 1, znajdującej się w budynku Szkoły Podstawowej nr 7, ul. Ławczana 12.

Startujemy od 13 lutego 2023 r.

Wstęp wolny!

Oferujemy:

Laptopy dla uczniów kontynuujących naukę online w szkołach ukraińskich oraz uczniów ukraińskich chodzących do polskich szkół: dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia Biblioteki

Wsparcie nauczyciela mówiącego po ukraińsku: dyżury w każdy poniedziałek i czwartek godz. 16.00-18.00

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.

Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.

13 lut 2023