Czas na wiosnę – spektakl dla najmłodszych

Tło: białe. Grafika: dwa stosy kolorowych książek, na szczytach których stoją dzieci. Pierwszy stos składa się z siedmiu książek, a na jego szczycie stoi uśmiechnięty chłopiec o ciemnych włosach, ubrany w białą koszulkę i czerwone spodenki. Obok, na stosie złożonym z trzech książek, stoi brązowowłosa dziewczynka, ubrana w białą sukienkę w czarne kropki. Na plakacie widnieją dwa rodzaje tekstów: czarny dla ważnych informacji i wielobarwny dla nazwy akcji i tytułu wydarzenia. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Cała Polska Czyta Dzieciom. Czytanie daje super moc! Czas na wiosnę. Spektakl teatralny w wykonaniu uczniów SP 18 w Jaworznie pod kierunkiem mgr Nataszy Chochorowskiej. Termin: 28 marca 2023, godz. 10:00. Logo: MBP Jaworzno, Jaworzna-źródła energii i Cała Polska Czyta Dzieciom.

Czas na wiosnę – spektakl dla najmłodszych

Ponieważ zima w tym roku nie może się zdecydować czy jeszcze przyjdzie, czy już dała za wygraną, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 18 w Jaworznie, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zmusić kapryśną „Panią” do opuszczenia nas już na stałe. W tym celu przygotowali, pod kierunkiem mgr Nataszy Chochorowskiej, przedstawienie teatralne pt. „Czas na wiosnę”, którego premiera odbędzie się 28 marca 2023 r. o godz. 10.00 w jaworznickiej Bibliotece Głównej. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

28 mar 2023