DOMEK NA KOŃCU ŚWIATA. SPOTKANIE AUTORSKIE Z DANUTĄ NOSZCZYŃSKĄ

Tło: szare. Po lewej stronie na dole zdjęcie prezentujące Danutę Noszczyńską. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Danuta Noszczyńska. Spotkanie autorskie. 17 czerwca 2021 r. godz. 17.00 i godz. 18.00. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy przyjmowane są pod nr tel. 784-024-163, 32 751-91-92 (wew. 2 230) oraz mailowo: abzowska@biblioteka.jaw.pl

DOMEK NA KOŃCU ŚWIATA. SPOTKANIE AUTORSKIE Z DANUTĄ NOSZCZYŃSKĄ

W związku premierą najnowszej książki Danuty Noszczyńskiej pt. „Domek na końcu świata”, serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z jaworznicką pisarką, które odbędzie się 17 czerwca 2021 r. o godz. 17.00 i 18.00. Ze względu na ograniczenia epidemiczne, obowiązywać będzie limit osób na spotkaniu. Zapisy przyjmowane są pod nr tel. 784-024-163, 32 751-91-92 (wew. 2 230) oraz mailowo: abzowska@biblioteka.jaw.pl.

Danuta Noszczyńska – plastyczka, reżyserka, twórczyni amatorskich teatrów Azet i Amarant, absolwentka krakowskiego liceum plastycznego oraz Wydziału Filozoficznego UJ. Opublikowała książki: „Historia nie Magdaleny”, „Blondynka moralnego niepokoju”, „Hormon nieszczęścia”, „Mogło być gorzej”, „Kufer babki Alicji”, „Luizę pilnie sprzedam”, „Pod dwiema kosami, czyli przedśmiertne zapiski Żywotnego Mariana”, „Wszystkie życia Heleny P.”, „Harpia” (trzy ostatnie nagrodzone na Festiwalu Literatury Kobiet „Pióro i Pazur”), „Farbowana blondynka”, „Zła miłość”, „Futra, perły i łzy jak piołun gorzkie”, „Nieświęta rodzina”, „Zobaczyć gdzie indziej”, „Nigdy nie jest za daleko” i „Ten jeden jedyny”.

Źródło: https://ksiegarnia.proszynski.pl/product,78842

FOTORELACJA

Zdjęcie przedstawia autorkę powieści Danutę Noszczyńską i moderatorkę spotkania, siedzące przy stoliku, pogrążone w rozmowie o książce „Domek na końcu świata”. W tle plakat, informujący o spotkaniu autorskim oraz powieści autorki.

Na zdjęciu autorka Danuta Noszczyńska, siedząca przy stoliku, podpisująca czytelnikom powieść „Domek na końcu świata”.

17 cze 2021