Dzień Miłośników Książki

Tło: jasnoróżowe. Dolną część plakatu zajmuje grafika przedstawiająca drewniany regał wypełniony książkami. Dodatkowo na szczycie regału ułożono stos z sześciu książek o różnokolorowych okładkach. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Dział Informacji Regionalnej. Dzień Miłośników Książki - Warsztaty plastyczne z książką regionalną dla dzieci i młodzieży. Termin: 9 sierpnia 2022, godz. 10:00, Biblioteka Główna. Logo biblioteki i Jaworzna-źródła energii.

Dzień Miłośników Książki

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Miłośników Książki, bibliotekarze z Działu Informacji Regionalnej serdecznie zapraszają młodych czytelników do wzięcia udziału w warsztatach plastycznych z książką regionalną w tle. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z księgozbiorem działu, a w szczególności z albumami jaworznickich artystów, które będą stanowiły inspirację do stworzenia własnych prac plastycznych. Czekamy na Was w Dziale Informacji Regionalnej!

09 sie 2022