Dzień Wiedzy o Pingwinach. Quiz

Tło: zimowa sceneria szare zachmurzone niebo zaspy śniegu drzewa iglaste . Z przodu rysunkowy pingwin w czerwonej czapce w zielone pasy i w czerwonym szaliku. Dalej pingwin jeździ w czerwonych saniach. W oddali jeden duży pingwin stoi za dwoma mniejszymi pingwinami. Tekst: 20 stycznia Quiz dzień wiedzy o pingwinach. Logotypy: Biblioteki, miasta Jaworzna.

Dzień Wiedzy o Pingwinach. Quiz

20 stycznia obchodzimy Dzień Wiedzy o Pingwinach. Większość z nas widziała te zwierzęta jedynie w zoo. 20 stycznia obchodzimy Dzień Wiedzy o Pingwinach. Z okazji święta najlepiej ubranych ptaków na świecie przygotowaliśmy krótki quiz dla naszych czytelników. Przekonaj się, ile wiesz o tych sympatycznych nielotach!

20 sty 2023