Empik Go w kwietniu!

Niebieskie tło. W centrum kwiatek, mężczyzna w fotelu czyta książkę, po prawej stolik z lampką. U dołu strony grafika telefonu, tabletu i czytnika ebooków. Na białym pasku u góry strony logo Empik Go i Platon. Tekst: Odbierz darmowy kod do aplikacji Empik Go w swojej bibliotece. Ponad 40 tys. ebooków, ponad 70 tys. audiobooków i podcastów. Czytaj i słuchaj przez 30 dni za darmo!

Empik Go w kwietniu!

Po kody do serwisu Empik Go, na nowy miesiąc, zapraszamy już od wtorku, 4 kwietnia 2023 roku! W związku z zakończeniem pozyskanego przez Bibliotekę Śląską, w ramach programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, rocznego dostępu do usługi, są to ostatnie kody Empik Go w naszej bibliotece. Kody są ważne do 30 kwietnia 2023 roku.

Za pośrednictwem aplikacji na urządzeniach mobilnych, możecie skorzystać z dostępu do ponad 110 000 e-booków, audiobooków, podcastów oraz oryginalnych produkcji Empiku w serwisie Empik Go. Wystarczy zgłosić się osobiście do Działu Multimedialnego w Bibliotece Głównej lub napisać e-maila z prośbą o kod do Empik Go na adres: multimedia@mbp.jaworzno.pl, podając imię, nazwisko i numer karty bibliotecznej (trzeba być zarejestrowanym czytelnikiem i mieć uregulowane zobowiązania wobec biblioteki).

Aktywacja kodu odbywa się poprzez stronę https://www.empik.com/go/biblioteki/kod

Liczba kodów jest ograniczona, nie możemy zagwarantować, że wszyscy zainteresowani otrzymają kod. Decyduje kolejność zgłoszeń, e-maile anonimowe nie będą brane pod uwagę.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

04 kwi 2023

Etykiety