Empik Go

Białe tło. U dołu strony grafika telefonu i czytnika ebooków. W prawym górnym rogu znak graficzny Empik go. Tekst: Już dostępne. Empik Go. Darmowe kody na lipiec. Ebooki, audiobooki i podcasty czytaj na czytniku lub słuchaj na telefonie.

Empik Go

Po kody do serwisu Empik Go, na nowy miesiąc, zapraszamy od poniedziałku 4 lipca 2022 r. Za pośrednictwem aplikacji na urządzeniach mobilnych, możecie skorzystać z dostępu do ponad 50 000 e-booków, audiobooków, podcastów oraz oryginalnych produkcji Empiku w serwisie Empik Go. Wystarczy zgłosić się osobiście do Działu Multimedialnego w Bibliotece Głównej lub napisać e-maila z prośbą o kod do Empik Go na adres: multimedia@mbp.jaworzno.pl, podając imię, nazwisko i numer karty bibliotecznej (trzeba być zarejestrowanym czytelnikiem i mieć uregulowane zobowiązania wobec biblioteki).

Aktywacja kodu odbywa się poprzez stronę https://www.empik.com/go/biblioteki/kod

Liczba kodów jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, e-maile anonimowe i z datą wcześniejszą niż 4 lipca nie będą brane pod uwagę. Dziękujemy za zrozumienie.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

04 lip 2022