Filmowa kawiarenka – spotkania dla osób dorosłych z Ukrainy

Na białym tle napis: Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni, poniżej: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Filmowa kawiarenka - spotkania dla osób dorosłych z Ukrainy, czwartki, godzina 10:00. Terminy: 23 lutego, 23 marca, 13 kwietnia, 25 maja, 22 czerwca 2023 r. Na dole logotypy: Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Save the Children, MBP w Jaworznie, Jaworzna Miasta Energii. Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni." realizowany jest przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International ze środków Danmarks Indsamling oraz SCI. W prawym górnym roku ikony przedstawiające między innymi paletę z pędzlami i farbą, planetę z satelitą, maszynę do szycia z nożyczkami. Na dole, po lewej stronie kody QR, odsyłające do miejsca, gdzie znajduje się więcej informacji.

Filmowa kawiarenka – spotkania dla osób dorosłych z Ukrainy

Dla fanów X muzy, w tym szczególnie osób dorosłych z Ukrainy przebywających na terenie naszego miasta, przygotowaliśmy nową propozycję regularnych wydarzeń. W jeden czwartek miesiąca spotykać się będziemy w „Filmowej kawiarence”. Bogata kolekcja zbiorów stanie się pretekstem do rozmów, bliższego poznania oraz poćwiczenia języka polskiego. Startujemy już 23 lutego o godz. 10.00. Zapraszamy do sali kinowej, znajdującej się w Dziale Multimedialnym Biblioteki Główniej.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.

Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.

Na białym tle napis: Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni, poniżej: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Filmowa kawiarenka - spotkania dla osób dorosłych z Ukrainy, czwartki, godzina 10:00. Terminy: 23 lutego, 23 marca, 13 kwietnia, 25 maja, 22 czerwca 2023 r. Na dole logotypy: Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Save the Children, MBP w Jaworznie, Jaworzna Miasta Energii. Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni." realizowany jest przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International ze środków Danmarks Indsamling oraz SCI. W prawym górnym roku ikony przedstawiające między innymi paletę z pędzlami i farbą, planetę z satelitą, maszynę do szycia z nożyczkami. Na dole, po lewej stronie kody QR, odsyłające do miejsca, gdzie znajduje się więcej informacji.

23 lut 2023 - 22 cze 2023