Hafty. Wystawa rękodzieła Józefy Guji

Tło: delikatny róż, od góry w nieco ciemniejszej tonacji różu oraz granatu widnieją ornamenty roślinne. Na dole umieszczono dwa zdjęcia przedstawiające wyszywane haftem obrazy, przedstawiające kwiaty: czerwone i żółte róże oraz na drugim słoneczniki w szklanym wazonie. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Hafty. Wystawa rękodzieła Józefy Guji 06.07.2022-31.07.2022 Galeria ExLibris, Biblioteka Główna w Jaworznie. Logotypy: miasta Jaworzna, Biblioteki w Jaworznie.

Hafty. Wystawa rękodzieła Józefy Guji

Serdecznie zapraszamy na wystawę rękodzieła Józefy Guji, którą oglądać można od 6 lipca br. w bibliotecznej Galerii ExLibris. Autorka jest mieszkanką Jaworzna, a wyszywaniem zajmuje się od przeszło 10 lat. Wystawa obejmuje kilkanaście prac, tematyką nawiązujących do natury. Są to głównie kolorowe kompozycje kwiatowe oraz dawna architektura. Ekspozycja potrwa do 31.07.2022 r.

06 - 31 lip 2022