Historia Mówiona – Wspomnienia o Adolfie i Klemensie Tatarczuch.

Tło: pomarańczowe, z dużym mikrofonem umieszczonym w centrum plakatu. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Dział Informacji Regionalnej. Historia Mówiona. Wspomnienia o Adolfie i Klemensie Tatarczuch. Logo: biblioteki i Jaworzna – źródła energii.

Historia Mówiona – Wspomnienia o Adolfie i Klemensie Tatarczuch.

Choć Dni Jaworzna już za nami, to bibliotekarze z Działu Informacji Regionalnej przygotowali dla Was, Drodzy Czytelnicy, jeszcze jedną atrakcję. Mowa oczywiście o ciekawym wywiadzie przeprowadzonym z dawną kierowniczką Klubu Relaks, a obecnie artystką i pasjonatką lokalnej historii, Grażyną Kieszek. To dzięki niej możemy poznać dzieje dwóch mężczyzn, Klemensa i Adolfa Tatarczuchów – mieszkańców Jaworzna, których poczynania z pewnością są warte zapamiętania. Zapraszamy do wysłuchania nagrania.

Tekst alternatywny

29 cze 2022