Into the wild – włóczykij z obiektywem. Wystawa fotografii

Na białym tle po lewej stronie czarne napisy : Ewa Madej. Into the wild włóczykij z obiektywem. Poniżej czarny tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie 27.07 – 24.08.2021 r. Galeria ExLibris. Po prawej stronie fotografia głowy zebry. Na dole belka z logotypami: ExLibris Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie, 120-lecie nadania praw miejskich miastu Jaworzno, Jaworzno źródło energii.

Into the wild – włóczykij z obiektywem. Wystawa fotografii

Podróżniczka czy fotografka? A może jedno i drugie? Ewa Madej z aparatem fotograficznym zwiedziła pół (i jeszcze trochę) świata, a owocem jej podróży są magiczne chwile zatrzymane w czasie. Wygrzewający się w słońcu legwan, ciekawska zebra wyglądająca zza płotu czy stado różowych flamingów – bohaterowie tych zdjęć nie pozują i nie przygotowują się do sesji, ale zapraszają do barwnego świata przyrody. Od 27 lipca w Galerii ExLibris pokazujemy wystawę fotografii „Into the wild – włóczykij w obiektywie”. Autorka prac jest z wykształcenia filmoznawczynią, z zawodu bibliotekarką, a z pasji graficzką i fotografką. Fotografie Ewy Madej można było dotychczas oglądać m.in. w Industrialnym Centrum Kultury w Rybniku-Niewiadomiu, w Galeriach „Pod Sową” i „Ciasna” w Jastrzębiu-Zdroju oraz w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Olkuszu.

KATALOG -ONLINE:

Ewa Madej