Jak obronić Wawę? Gra mobilna

Na białym tle czerwona plama, obok tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Jak obronić Wawę? - rodzinna gra miejska z wykorzystaniem urządzeń mobilnych. Włącz się do gry! Obroń Wawę i sprawdź swoją wiedzę. Kod QR oraz logotypy: biblioteki, studwudziestolecia nadania Jaworznu praw miejskich i Jaworzna - źródło energii.

Jak obronić Wawę? Gra mobilna

Miesiące sierpień i wrzesień są szczególne dla naszej zbiorowej pamięci. Bohaterów i ich niezwykłe czyny możemy wspominać na różne sposoby, także z wykorzystaniem nowych technologii. Zapraszamy do skorzystania z udostępnionej przez nas, za pośrednictwem poniższego kodu QR, wersji online gry mobilnej „Jak obronić Wawę?”. Udział w rozgrywce to doskonała okazja, aby sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą historii Polski i dziejów Jaworzna. To również swoisty przewodnik po miejscach pamięci naszego miasta, które każdy jaworznianin powinien znać.

Co jest potrzebne?

• smartfon z systemem iOS (w wersji 8.0 i wyższej) i Android (w wersji 4.2 i wyższej),
  • aplikacja ActionTrack (dostępną w Google Play i AppStore),
  • dostępe do Internetu
  • kod QR
  • odrobina wiedzy

Przeżyjmy historię i zapierające dech przygody pary młodych bohaterów raz jeszcze!

Dobrej zabawy!

18 sie 2021