Jaworzno światłem i dźwiękiem pisane. Wystawa

Tło: beżowe, na środku zdjęcie przedstawiające dziewczynę w koszuli w kratkę, uchwyconą od tyłu, która trzyma w rękach aparat fotograficzny. Obok leży telefon komórkowy. Z prawej strony widoczny zarys jeszcze jednej osoby. Tekst Jaworzno światem i dźwiękiem pisane. Wystawa Biblioteka Główna w Jaworznie 27.05-12.06.2022. Logotypy: biblioteki i miasta Jaworzna.

Jaworzno światłem i dźwiękiem pisane. Wystawa

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy pt. „Jaworzno światłem i dźwiękiem pisane”, powstałej w wyniku realizacji cyklu warsztatów pod tym samym tytułem. Ideą zorganizowania zajęć było zachęcenie pasjonatów fotografii do wykonania zdjęć inspirowanych krajobrazem i dźwiękiem Jaworzna. W efekcie spotkań powstały materiały, które zgodnie z założeniami projektu prezentujemy w Bibliotece Głównej. Ekspozycja potrwa do 12 czerwca.

Tagi:

27 maj 2022 - 12 cze 2022