JBO 2023. Głosuj na zadanie numer 26!

Brązowe tło żółtymi elementami. W centrum plakatu grafika: chłopiec oparty o poduszkę, słucha muzyki przez słuchawki. W lewym dolnym rogu grafika niebieska, czytnik e-booków. Tekst: Jaworznicki Budżet Obywatelski. Głosuj na Bibliotekę. Nasz projekt: Zakup dostępu do bazy e-booków i audiobooków dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie. Termin głosowania od 25 lipca do 16 sierpnia. www.jbo.jaworzno.pl. Na dole loga: J.bo, Miejska Biblioteka Publiczczba, Jaworzno źródło energii.

JBO 2023. Głosuj na zadanie numer 26!

Drodzy Czytelnicy!

Od 25 lipca do 16 sierpnia 2022 r. można głosować na projekty zgłoszone w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego 2023. Zachęcamy do głosowania na Zadanie numer 26 – Zakup dostępu do bazy e-booków i audiobooków dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie.

Oddać swój głos można elektroniczne na stronie glosowanie.jbo.jaworzno.pl lub tradycyjnie, na specjalnie przygotowanych kartach do głosowania (dostępnych we wszystkich oddziałach naszej biblioteki).

Ważne! Zagłosować można na 2 zadania z listy!
Głos oddany na karcie papierowej można oddać bibliotekarzowi lub złożyć do dowolnej urny mieszczącej się w jednym z punktów konsultacyjnych na terenie miasta:

Urząd Miejski w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 33;
MDK Osiedle Stałe, ul. Inwalidów Wojennych 2 ;
Klub Niko, ul. Na stoku 10;
Centrum Kultury Archetti – ATElier Kultury, ul. Wiosny Ludów 1;
Dom Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego, ul. Jagiellońska 3.

26 lip 2022 - 17 sie 2022