Jesienne refleksje w poezji jaworznickich twórców.

W centrum plakatu znajduje się ścieżka wyścielona liśćmi w odcieniach żółci, czerwieni i pomarańczy. Po lewej stronie ścieżkę ogranicza zbity z pni płot, a po prawej szereg olbrzymich drzew liściastych. Ten jesienny krajobraz skąpany jest w promieniach zachodzącego słońca. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Dział Informacji Regionalnej. Prezentacja multimedialna: Jesienne refleksje w poezji jaworznickich twórców. Logotypy: Biblioteki, 120-lecia nadania praw miejskich miasta Jaworzna i Jaworzna - źródła energii.

Jesienne refleksje w poezji jaworznickich twórców.

Jesień to pora roku sprzyjająca nostalgii, zadumie i przemyśleniom. W oczekiwaniu na cieplejsze dni, zachęcamy do zapoznania się z twórczością lokalnych poetów, przedstawioną w prezentacji pt. „Jesienne refleksje w poezji jaworznickich twórców”. Życzymy miłej lektury.

Tagi:

15 - 30 lis 2021