Język polski dla dorosłych z Ukrainy. Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni.

Na białym tle napis: Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni, poniżej Język polski dla dorosłych z Ukrainy, zapisy od 27 stycznia 2023 r., godzina 9:00. Na dole logotypy: Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Save the Children, MBP w Jaworznie, Jaworzna Miasta Energii. Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni." realizowany jest przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International ze środków Danmarks Indsamling oraz SCI. W prawym górnym roku ikony przedstawiające paletę z pędzlami i farbą, planety z satelitą, maszynę do szycia z nożyczkami. W dolnym rogu ikona robota Photon EDU. Po drugiej stronie ikona płyty z nutkami oraz kody QR, odsyłające do strony, gdzie znajduje się więcej informacji.

W ramach realizacji edukacyjno-społecznego projektu pn. „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni.”, serdecznie zapraszamy osoby dorosłe z Ukrainy do udziału w zajęciach nauki języka polskiego. Zapisy przyjmowane będą w Bibliotece Głównej, od 27 stycznia 2023 r.
Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.
Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.

27 sty 2023