Kapitan Stanisław Nowakowski (1923-2017) – Prezentacja multimedialna

Tło szare, imitujące chropowaty mur z betonu lub kamienia. Plakat zdobi fotografia starszego mężczyzny w okularach, widocznego z profilu, ubranego w czarny płaszcz i beret z symbolem orła Armii Krajowej oraz stopniami wojskowymi w formie gwiazdek. Zamieszczona wyżej grafika przedstawia orła w locie trzymającego w szponach biało-czerwoną mapę Polski z czarnym symbolem Polski Walczącej na środku. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Dział Informacji Regionalnej, Kapitan Stanisław Nowakowski (1923-2017), Logo biblioteki, 120 – lecia nadania praw miejskich i Jaworzna - źródła energii.

Kapitan Stanisław Nowakowski (1923-2017) – Prezentacja multimedialna

Z okazji uroczystości odsłonięcia tablicy pamiątkowej Stanisława Nowakowskiego 2 grudnia 2021 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworzna przygotowała prezentację multimedialną oraz wystawę o życiu i działalności kapitana Stanisława Nowakowskiego. Prezentujemy bogatą ilustrację w postaci zdjęć i dokumentów.

Opis alternatywny

01 - 15 gru 2021