Klub Filmowy

Tło: błękitne. Ilustracje: Trzy brązowe fotele kinowe. Na podłodze stoi w opakowaniu popcorn. Dwie kinowe lampy oświetlają fotele po bokach plakatu. Tekst: Klub Filmowy. Podróż w towarzystwie. 08.09.2022, godz. 17:00 Liczba miejsc ograniczona. Zapisy prowadzone w Wypożyczalni dla Dorosłych Biblioteki Głównej lub pod numerem telefonu (32) 751-91-92 wew. 2 218. Logotypy: Biblioteki, miasta Jaworzna.

Klub Filmowy

Serdecznie zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie Bibliotecznego Klubu Filmowego, które odbędzie się 08. września o godzinie 17.00. Tym razem proponujemy Państwu amerykański komediodramat, w którym w podróż w poprzek Stanów Zjednoczonych wyruszą niechętni sobie towarzysze.

Ich trasa, prowadząca przez San Fracisco i Portland aż do Nowego Meksyku, owocuje spotkaniami z prawdziwymi oryginałami oraz obfituje w mniej lub bardziej zabawne przygody.

Czy pokonanie setek mil zmieni ich nastawienie do siebie?

Zachęcamy, aby przekonali się o tym Państwo razem z nami i zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu.

Dla uczestników spotkania mamy przygotowane jedno podwójne zaproszenie na seans filmowy od Silesia Film. Wejściówkę tę można będzie wykorzystać w jednym z kin prowadzonych przez Silesia Film – katowickich Kinie Kosmos, Kinie Światowid lub Kinoteatrze Rialto, raciborskim Kinie Bałtyk lub żywieckim Kinie Janosik.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy prowadzone będą w Wypożyczalni dla Dorosłych Biblioteki Głównej lub pod numerem telefonu 32 751-91-92 wew. 2 218.

08 wrz 2022