Klub Filmowy

Tło: błękitne. Ilustracje: Trzy brązowe fotele kinowe. Na podłodze stoi w opakowaniu popcorn. Dwie kinowe lampy oświetlają fotele po bokach plakatu. Tekst: Klub Filmowy. Angielski dramat. 13.01.2022, godzina 17.00. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzone w Wypożyczalni dla Dorosłych Biblioteki Głównej lub pod numerem telefonu (32) 751-91-92 wew. 218. Logotypy: Biblioteki, miasta Jaworzna.

Klub Filmowy

13 stycznia 2022 r. o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy na spotkanie Bibliotecznego Klubu Filmowego. Tym razem zaprezentujemy Państwu pozornie beztroski, komediodramat rozgrywający się w 1995 r. Jego bohaterką jest młoda dziewczyna, która zostaje asystentką szefowej domu wydawniczego i otrzymuje zadanie odpisywania na listy adresowane do wielbionego przez miliony Amerykanów idola. Jaki wpływ na życie i zrozumienie samej siebie będzie miała korespondencja dziewczyny? Przekonajcie się sami. Zapraszamy na seans!

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy prowadzone będą w Wypożyczalni dla Dorosłych Biblioteki Głównej lub pod numerem telefonu (32) 751-91-92 wew. 218.

Tagi:

13 sty 2022