Klub Filmowy

Tło: błękitne. Ilustracje: Trzy brązowe fotele kinowe. Na podłodze stoi w opakowaniu popcorn. Dwie kinowe lampy oświetlają fotele po bokach plakatu. Tekst: Klub Filmowy. Młody talent 26.01.2023, godz. 17:00 Liczba miejsc ograniczona. Zapisy prowadzone w Wypożyczalni dla Dorosłych Biblioteki Głównej lub pod numerem telefonu (32) 751-91-92 wew. 2 218. Logotypy: Biblioteki, miasta Jaworzna.

Klub Filmowy

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Bibliotecznego Klubu Filmowego, które odbędzie się 26. stycznia o godzinie 17.00. Tym razem proponujemy Państwu amerykański film obyczajowy.

Historia genialnego dziecka, o którego teraźniejszości, a w efekcie przyszłości, starają się zdecydować członkowie rodziny. Czy da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie co jest najlepsze dla dziewczynki?

Zachęcamy, aby przekonali się o tym Państwo razem z nami i zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy prowadzone będą w Wypożyczalni dla Dorosłych Biblioteki Głównej lub pod numerem telefonu 32 751-91-92 wew. 2 218.

26 sty 2023