Klub Filmowy

Tło: błękitne. Ilustracje: Trzy brązowe fotele kinowe. Na podłodze stoi w opakowaniu popcorn. Dwie kinowe lampy oświetlają fotele po bokach plakatu. Tekst: Klub Filmowy. Pozytywna historia 23.03.2023, godz. 16:15 Liczba miejsc ograniczona. Zapisy prowadzone w Wypożyczalni dla Dorosłych Biblioteki Głównej lub pod numerem telefonu (32) 751-91-92 wew. 2 218. Logotypy: Biblioteki, miasta Jaworzna.

Klub Filmowy

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Bibliotecznego Klubu Filmowego, które odbędzie się 23. marca o godzinie 16:15. Tym razem proponujemy Państwu europejsko-azjatycką komedię.

Spełnienie marzenia nie jest prostą sprawą. A gdy marzenia są dwa? Młody mężczyzna chce odwiedzić szczególne dla niego miejsce i odnaleźć rodzica. Na skutek nieprawdopodobnego wypadku wyrusza w szaloną podróż po Europie. Czy uda mu się trafić tam, gdzie zamierzył?

Zachęcamy, aby przekonali się o tym Państwo razem z nami i zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy prowadzone w Wypożyczalni dla Dorosłych Biblioteki Głównej lub pod numerem telefonu 32 751-91-92 wew. 2 218.

23 mar 2023