Klub Książki dla Dorosłych

Na górze napis Miejska Bibliotek Publiczna w Jaworznie, Klub Książki. Po bokach logotypy. Na szarym tle znajdują się: księżyc, chmura, kosmonauta, otwarta książka, baletnica, para z psem i usta. Na dole po prawej stronie czerwony napis Czytamy książki Dominiki Słowik, poniżej biały napis 11 stycznia 2023 godzina 16:00 prowadzący Agnieszka Dąbrowska.

Klub Książki dla Dorosłych

Szanowni Państwo!
Zapraszamy serdecznie do Klubu Książki dla Dorosłych.
Zapewniamy ciekawe tematy, dyskusje, swobodną atmosferę oraz filiżankę gorącej kawy i herbaty.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 11 stycznia, o godz. 16.00, a jego tematem będzie twórczość Dominiki Słowik.
Szczegółowe informacje o tematach kolejnych spotkań dostępne pod numerem tel. 32 751 91 91 wew. 223 lub 214.
Miejsce spotkania: Biblioteka Główna, Rynek Główny 17, Jaworzno.

Czekamy na miłośników dobrej literatury!

11 sty 2023