Klub Książki dla dorosłych

Na górze napis Miejska Bibliotek Publiczna w Jaworznie, Klub Książki. Na górze po bokach logotypy. Na szarym tle znajdują się: księżyc, chmura, kosmonauta, otwarta książka, baletnica, para z psem i usta. Na dole po prawej stronie czerwony napis Czytamy książki nagrodzone Pulitzerem.

Klub Książki dla dorosłych

Szanowni Państwo!
Zapraszamy serdecznie w każdy drugi czwartek miesiąca, na godz. 12.00, do Klubu Książki dla dorosłych. Zapewniamy ciekawe tematy, dyskusje, swobodną atmosferę oraz filiżankę gorącej herbaty.
Tematy kolejnych spotkań są dostępne pod numerem tel. 32 751 91 91 wew. 223 lub 214, jak również na naszej stronie internetowej. Miejsce: Biblioteka Główna, Rynek Główny 17, Jaworzno.

Najbliższe spotkanie pt. Czytamy książki nagrodzone Pulitzerem odbędzie się 16 grudnia o godz. 12.00.
Czekamy na miłośników dobrej literatury!

Tagi:

16 gru 2021