Komiksowa Gwiazdka – Konkurs

Na górze w żółtym dymku komiksowym znajduje się czerwony napis ,,Komiksowa Gwiazdka". Poniżej, na białym tle obwiedzionym czarnym konturem umieszczona jest informacja: ,,Konkurs. Narysuj komiksową kartkę świąteczną lub krótki komiks ze świętami w tle i przyślij do nas :)." Obok napisu widnieją trzy białe gwiazdki z czarnym konturem. Poniżej grafika w formie kartki przyklejonej do plakatu taśmą klejącą. Na niej napisane jest ,,Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Regulamin konkursu dostępny na naszej stronie: www.mbp.jaworzno.pl. W dole plakatu, na tle w postaci rozdartej kartki jest napisane: termin składania prac: 12.12.2022. Na białym pasku logotypy: Biblioteki, miasta Jaworzna.

Komiksowa Gwiazdka – Konkurs

Zapraszamy młodzież do udziału w konkursie świątecznym. Zachęcamy do narysowania krótkiego komiksu lub kartki w stylu komiksowym o tematyce Świąt Bożego Narodzenia. Technika prac jest dowolna, format A4. Na Wasze prace czekamy do 12 grudnia. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie.

12 gru 2022