„Komputerowy ćpun”. Spotkanie z Krzysztofem Piersą

Tło białe. Grafika: wzór stylizowany na układ scalony. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Sieci w sieci, „Komputerowy ćpun” spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą. Logotypy: Biblioteki, GKRPA, 120-lecia nadania praw miejskich, miasta Jaworzna, kampanii lokalnej pt. Jaworzno mówi STOP Cyberprzemocy.

„Komputerowy ćpun”. Spotkanie z Krzysztofem Piersą

8 października br. o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie z Krzysztofem Piersą – autorem poradników: „Komputerowy ćpun” i „Trener Marzeń” oraz serii fantastycznej „Kosmiczne Bobry”. Jako terapeuta prowadzi zajęcia i spotkania indywidualne mające na celu przeciwdziałanie uzależnieniom od gier komputerowych, telefonów komórkowych i Internetu. Tłumaczy przy tym jak niezwykła, a jednocześnie niebezpieczna może być przygoda z nowymi technologiami. Mając wieloletnie doświadczenia z grami komputerowymi, dziennikarstwem gamingowym i esportem, wie jak cienka jest granica pomiędzy pasją a uzależnieniem. Jak rozpoznać ten rodzaj nałogu? Jak z nim walczyć? Na te i inne pytania odpowie nasz gość podczas wydarzenia, przeprowadzonego w ramach bibliotecznego projektu pn. „Sieci w sieci. O cyberprzemocy i innych zagrożeniach”, współfinansowanego ze środków z budżetu gminy, pochodzących z wpływów z opłat za zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych. Projekt jest częścią działań lokalnej kampanii „Jaworzno mówi STOP cyberprzemocy”.

Tło: wnętrze zamkniętego pomieszczenia, na ścianie koloru pomarańczowego wisi biała tablica sucho ścieralna, widać drzwi wejściowe do Sali. Na pierwszym planie, przy biurku, stoi mężczyzna. Widać fragment sylwetki siedzących przodem do niego nastolatka.

08 paź 2021